محمد حسن عصاری چهارشنبه 8 شهریور 1391 02:59 ب.ظ نظرات ()
فـال روزانه  1391/06/08


فروردین

ممکن است تا حدی احساس آسیب پذیری کنید، شاید بر سر یک دوراهی قرار گرفته اید و ناچار باید تصمیم بگیرید. 

پیش بینی روابط شما: اگر یکی از نزدیکان شما بدگویی می کند یا با صحبت های منفی خود شما را دلسرد می کند، از او دوری کنید. صحبت های اطرافیان ناخودآگاه برما تاثیر می گذارد.

پیش بینی شغل شما: آنچه را که در ذهن دارید از طریق آزمون و خطا سبک سنگین کنید.  اگر در این مرحله از زندگی خود با درایت عمل کنید، تا مدت ها از نتیجه آن سود خواهید برد.

اردیبهشت

اگر چه این روزها سرتان شلوغ است ولی امروز می توانید خود را تا حدی از مسئولیت های خانوادگی رها کنید.

پیش بینی روابط شما: توصیه می شود در رویه کنونی خود تجدیدنظر کنید تا روابطی که با اطرافیان خود دارید تقویت شود. از لجبازی و غرور بی جا بپرهیزید.

پیش بینی شغل شما: یکی از همکاران مرتکب اشتباهی شده است که ضرر آن متوجه کل گروه خواهد شد. در این مرحله تنها راه حل مشورت و همفکری خواهد بود.
خرداد

در آستانه انجام کاری قرار دارید که ممکن است با اشتباهاتی همراه باشد. مراقب باشید کاری نکنید که عواقب آن بعدها دامنتان را بگیرد.

پیش بینی روابط شما: ممکن است به فکر کسی باشید که از شما دور است (این دوری می تواند روحی یا فیزیکی باشد)، شاید هم دلتان می خواهد در روابط عاطفی فعلیتان تغییراتی به وجود آورید و آن را بهتر کنید.

پیش بینی شغل شما: استراحت و کار هر دو لازمند. رعایت حد تعادل یکی از مهم ترین اصولی است که در حال حاضر به آن نیاز دارید.

تیر

زمان آن رسیده که بر فردیت خود بیشتر تکیه کرده و تصمیم هایی را برای زندگیتان اتخاذ کنید. صحبت های دیگران را بشنوید ولی در نهایت آنچه را انجام بدهید که خود به آن اعتقاد دارید.

پیش بینی روابط شما: دروغی به شما گفته اند که البته اهمیت چندانی ندارد و حتی شاید به نفع شما بوده باشد. پس دیگر به آن فکر نکنید.

پیش بینی شغل شما: اگر در جست جوی شغلی هستید، یا هدفی کوتاه مدت در سر دارید، به تلاش ادامه بدهید چون نتایج خوبی خواهید گرفت.

مرداد

اشتباه خود را بپذیرید. یادتان باشد گام اول در جبران اشتباهات، پذیرفتن آنها است.

پیش بینی روابط شما: شاید در محیط خانه تا حدی خودخواهانه عمل می کنید. بهتر است خواسته های دیگران و احساسات آنها را هم در نظر بگیرید و فقط به خودتان فکر نکنید.

پیش بینی شغل شما: صمیمیت خود را با بعضی همکاران در حد خاصی نگه دارید. روابط شخصی را وارد فضای کار نکنید. مراقب آنچه در اطرافتان می گذرد باشید.

شهریور

دیدتان نسبت به زندگی در حال تحول است. بعضی چیزها که وجودشان را بی اهمیت می دانستید یا قدرشان را نمی دانستید، حالا مورد توجهتان قرار گرفته اند.

پیش بینی روابط شما: یکی از نزدیکان از شما رنجیده و انتظار دلجویی دارد. حتی اگر امکان مکالمه حضوری وجود ندارد، تلفن را بردارید و با او تماس بگیرید.

پیش بینی شغل شما: در محل کار از شما انتظاری دارند که البته انتظار منطقی ای است. خودتان را به جای دیگران بگذارید و با آنها طوری رفتار کنید که دوست داشتید با خودتان رفتار شود. 

مهر

مراقب باشید چیزهایی که دوستشان دارید برایتان عادی و تکراری نشوند، و همیشه قدر نعمت های خداوند را بدانید.

پیش بینی روابط شما:  اگر چیزی آزارتان می دهد با کسی که به شما نزدیک است  و به او اعتماد دارید صحبت کنید یا سعی کنید با ورزش و فعالیت ذهنتان را از چیزهای ناخوشایند دور کنید.

پیش بینی شغل شما: در بسیاری از موارد ترجیح می دهید تنها عمل کنید، راه خودتان را بروید و به دیگران کاری نداشته باشید. ولی بعضی کارها اگربا تعاون و همفکری انجام شوند بهتر نتیجه خواهند داد.

آبان

زندگی با تمام تلخی ها و شیرینی هایش ادامه دارد. به جای افسوس و حسرت گذشته به آینده چشم بدوزید و از زمان حال لذت ببرید. زندگی آنقدرها هم که بعضی از ما فکر می کنیم دشوار نیست.

پیش بینی روابط شما: امروز ممکن است به طور ناخودآگاه شخصی شما را تحت کنترل خود در آورد و عقاید خود را بی اینکه بدانید به شما تحمیل کند.

پیش بینی شغل شما: . دوست دارید اطرافیانتان و به خصوص بعضی همکاران کمی مستقل تر عمل کنند و بار مسئولیت کمتری را بر دوشتان بگذارند. امروز و روزهای آینده اوضاع بهتر خواهد بود.

آذر

مسایلی که در بلاتکلیفی رها شده بوده اند کم کم مشخص می شوند. فراموش نکنید استرس و نگرانی بر سلامت شما تاثیر بدی می گذارد پس آرام و خونسرد باشید.

پیش بینی روابط شما: قولی را به عده ای از افراد داده اید و آنها بی صبرانه منتظرند که به آن عمل کنید. اوقات جالبی در انتظار شما است.

پیش بینی شغل شما: اگر نسبت به چیزی بیش از حد حساسیت نشان دهید، دیگران را نیز حساس می کنید و زمینه را برای ناراحتی ها و دلخوری های بی مورد آماده خواهید کرد. بد نیست اگر به بعضی حرف ها و نظرها بی تفاوت باشید.

دی

ممکن است سفری در پیش داشته باشید. این سفر پر از اتفاقات جالب و کم سابقه خواهد بود و در دفتر خاطرات ذهنتان خواهد ماند.

پیش بینی روابط شما: امروز یکی از عزیزان شما پرخاشگرانه برخورد می کنند و نسبت به بعضی موضوعات کوچک بیش از حد حساسیت نشان می دهد. 

پیش بینی شغل شما: در حال انجام کاری هستید که قبلا آن را انجام نداده بودید و تجربه چندانی ندارید. ولی خوشبختانه آن را با موفقیت به اتمام خواهید رساند.

بهمن

اعتماد به نفستان را بالا ببرید چون موفقیت های شما را شدیداً تحت تاثیر قرار خواهد داد. 

پیش بینی روابط شما: قضاوت عجولانه دیگران در مورد شما، بعضی برخوردهای آنها را تحت تاثیر قرار می دهد. به جای اینکه در خود فرو بروید و ناراحت شوید، بیشتر از قبل برای تقویت روابط اجتماعی خود بکوشید. به آنها اجازه ندهید در مورد قضاوت خود مطمئن شوند.

پیش بینی شغل شما: یکی از همکاران از شرایط کاری خود راضی نیست و با شما در این مورد صحبت خواهد کرد. ممکن است بخواهید به او کمک کنید.

اسفند

بعضی چیزهایی که در زندگی شما وجود دارد و آزارتان می دهند، به راحتی قابل حذف شدن هستند. کافی است زودتر دست به کار شوید.

پیش بینی روابط شما: خوشحال باشید که کسی هست که دوستتان دارد و به خاطرتان فداکاری می کند. قدر او را بیشتر بدانید و با بعضی رفتارهای غیرمنطقی یا نسنجیده او را نرنجانید.

پیش بینی شغل شما: درجه نارضایتی شما از چیزی به شدت در حال افزایش است. هرگز خود را به انجام کاری که عذابتان می دهد وادار نکنید و برای ایجاد تغییر و تحول از الان اقدام کنید.